Veranderingen in het bestuur

Terug
Zoals u waarschijnlijk al vernomen hebt, is het bestuur van onze afdeling sinds de ledenvergadering van 12 november 2014 behoorlijk veranderd. En dat is heel goed nieuws!

Zoals u waarschijnlijk al vernomen hebt, is het bestuur van onze afdeling sinds de ledenvergadering van 12 november 2014 behoorlijk veranderd. En dat is heel goed nieuws!                                                                                                                 
 
Drie nog redelijk jonge  (< 40 jaar!) collega’s zijn bereid gevonden tot het bestuur van onze afdeling toe te treden:
  • Niels Aarden is nu voorzitter,
  • Branco van Est neemt het penningmeesterschap op zich en
  • Arno Pruissen gaat de rol van secretaris vervullen.                                                                                                                      
 
Van penningmeester Ab Burgerhout hebben we op 12 november jl. afscheid genomen. Ab heeft zich ruim 40(!) jaar ingezet voor onze afdeling, eerst als voorzitter, daarna nog jarenlang als penningmeester. Eigenlijk heel logisch dat wij hem tot erelid van de afdeling Dordrecht hebben benoemd. En leuk te vermelden is dat de directeur van de KVLO, Cees Klaassen, op onze ledenvergadering inbrak om Ab de zilveren speld van de KVLO op te spelden! Een terechte waardering voor al zijn vrijwilligerswerk.
 
Bert Groen en Jaap Boot blijven dit seizoen nog even aan als lid van het bestuur, ter ondersteuning van de drie nieuw benoemde bestuursleden.
Arno neemt dus ook het samenstellen en de rondzending van ons Info-Bulletin van ondergetekende over.
 
Namens het ‘oude’ bestuur wensen wij het ‘nieuwe bestuur’ heel veel succes toe in het voor hen nieuwe, maar voor ons vak waardevolle afdelingswerk. En natuurlijk ook veel plezier daarbij!
Aankomende afdelingsactiviteiten
Terug naar boven
Een ogenblik geduld alstublieft...